دستگاه کارتخوان سیار

در گذشته زمانی که کالایی خریداری میشد  از پول نقد برای پرداخت بهای آن استفاده میشد اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به پرداخت پول نقد نمیباشد. دستگاه کارتخوان کار را بسیار راحت تر کرده است و  دیگر نیازی به همراه داشتن مقدار زیادی پول برای پرداخت بهای کالا نیست. کارتخوان ها با گذشت زمان پیشرفته تر شده اند و نوع بیسیم آن نیز تولید و مورد استفاده قرار میگیرد که دیگر نیازی به اتصال سیم برای برقرای ارتباط با مرکز و بانک وجود ندارد. فروش کارتخوان توسط شرکت هایی همچون شرکت بازرگانی افرا اکسون که  مجوزهای لازم را از سازمان های مربوطه دریافت نموده است انجام میشود.  فروش کارتخوان توسط شرکت بازرگانی افرا اکسون با بهترین پشتیبانی پس از فروش انجام میشود.

انواع دستگاه کارتخوان

انواع کارتخوان از ابتدا تا کنون تولید و عرضه شده است که میتوان به کارتخوان تلفنی یا dial up ، کارتخوان شبکه ای، کارتخوان بی سیم، کارتخوان وای فای و کارتخوان متصل به یارانه اشاره نمود. از انواع کارتخوان که از خطوط تلفن برای برقراری ارتباط  استفاده میکند کارتخوان dial up  است. این نوع کارتخوان برای خرده فروشی ها که تعداد تراکنش های کمی را در روز انجام میدهند مناسب میباشد. از انواع کارتخوان که از سرعت بسیار خوبی نیز برخوردار است باید کارتخوان lan را نام برد. کارتخوانLAN با استفاده از شبکه و اینترنت ارتباط خود را برقرار میکند و برای فروشگاه ها و مراکزی که تعداد بالایی تراکنش در روز را انجام میدهند مناسب میباشد. تمام فروشگاه های زنجیره ای امروزه به کارتخوان های از نوع lan مجهز هستند.  یکی از انواع کارتخوان که برای اماکنی همچون رستوران ها و کافی شاپ ها مناسب است کارتخوان وای فای میباشد. این نوع کارتخوان از امواج وای فای برای برقراری ارتباط بهره میبرد. برخی از انواع کارتخوان نیز وجود دارند که امکان اتصال به کامپیوتر را دارند و عملکرد کارتخوان تحت فرمان رایانه خواهد بود. این نوع دستگاه کارتخوان پس از انجام هر تراکنش اطلاعات را به کامپیوتر انتقال میدهد تا برای انجام امور حسابرسی مورد استفاده قرار میگیرد.

فروش کارتخوان

خرید کارتخوان سیار

برای خرید کارتخوان میتوانید به شرکت هایی که در زمینه انجام امور بازرگانی فعالیت میکنند مراجعه کرده و از خدمات این شرکت ها بهره مند شوید. خرید کارتخوان را میتوانید از شرکت بازرگانی افرا اکسون نیز انجام دهید و از خدمات ارزنده ای که این شرکت در طول سالها فعالیت خود ارائه میدهد بهره مند شوید. با خرید کارتخوان از شرکت بازرگانی افرا اکسون میتوانید از پشتیبانی بسیار خوبی که این شرکت برای کارتخوان های خود در نظر گرفته است بهره مند شوید. هر زمان که دستگاه کارتخوان با مشکلی مواجه شود میتوانید با بخش پشتیبانی شرکت تماس حاصل کرده تا در مدت کوتاهی کارشناسان نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

فروش کارتخوان سیار

فروش کارتخوان ارزان در شرکت بازرگانی افرا اکسون با جدیدترین و مدرن ترین دستگاه ها انجام میشود. بسیاری از شرکت هایی که در زمینه فروش کارتخوان ارزان فعالیت میکنند، دستگاه هایی با عملکرد نا مناسب و با مدل های قدیمی را بفروش میرسانند که همین موضوع باعث شده تا مشکلاتی در هنگام تراکنش های روزانه به وجود آید. برای تهیه کارتخوان حتما اعتبار و سابقه شرکت هایی که در زمینه فروش کارتخوان فعالیت میکنند را مورد بررسی قرار دهید و تنها شرکت های معتبر و با سابقه چندین ساله را برای خرید انتخاب نمایید.

1مجموع 1 محصول
دستگاه کارتخوان سیار Pax S910

دستگاه کارتخوان سیار Pax S910

دستگاه کارتخوان سیار Pax S910 با قیمت مناسب
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :