دستگاه خودپرداز

یکی از تجهیزاتی که سالیان زیادی است در سیستم بانکی کشور مورد استفاده قرار میگیرد، دستگاه خودپرداز یا همان عابربانک است. همگی ما به خوبی با دستگاه خود پرداز آشنایی داریم و کمتر کسی وجود دارد که حداقل چندین بار در هفته یا روز با این دستگاه سر و کار نداشته باشد. در گذشته و زمانی که هنوز این دستگاه ابداع نشده بود مردم برای دریافت پول نقد و همچنین انتقال وجه به بانک ها مراجعه میکردند که همین موضوع صف های طویلی را در داخل بانک ها بوجود می آورد. با پیدایش دستگاه خود پرداز به مرور بانک ها خلوت تر شدند و دیگر خبری از آن صفهای طویل نیست. دستگاه خودپرداز همچنین انجام برخی امور بانکی را در هر ساعت از شبانه روز فراهم کرده است و هیچ محدودیتی  از لحاظ زمانی وجود ندارد. فروش دستگاه خودپرداز تنها توسط شرکت هایی انجام میشود که مجوزهای لازم را از سازمان های مربوطه دریافت نموده اند. شرکت بازرگانی افرا اکسون نیز در زمینه فروش دستگاه خودپرداز سالیان زیادی است که فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه به عنوان یکی از فروشندگان برتر کشور شناخته میشود.

خرید دستگاه خودپرداز

برای خرید دستگاه خودپرداز باید دستگاهی را انتخاب نمایید که از تعمیرپذیری آسان برخوردار باشد. دستگاه خود پرداز از دستگاه هایی است که اصطلاک بالایی دارد و مطمئنا بعد از گذشت مدتی به تعمیرات جزئی و کلی نیاز پیدا خواهد کرد و هرچه دستگاه تعمیرپذیر تر باشد در نتیجه تعمیرکار راحت تر میتواند آنرا تعمیر نماید. نکته ای که برای خرید دستگاه خودپرداز حتما باید به آن توجه داشته باشید همخوانی کامل آن با بستر ارتباطی بانکی کشور میباشد. دستگاه خودپرداز را باید از نوعی انتخاب کنید که با سیستم های بالادستی ارتباط خوبی را بر قرار کند. البته اگر خرید دستگاه خودپردار را از شرکت های معتبر مانند شرکت بازرگانی افرا اکسون تهیه نمایید با سیستم های بالادستی ارتباط و همخوانی بسیار خوبی را برقرار خواهد کرد.

فروش دستگاه خودپرداز

انواع دستگاه خود پرداز

دستگاه خود پرداز انواع گوناگونی دارد که برای موقعیت ها و مکان های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. انواع دستگاه خود پرداز نسبت به مدل و برند نیز وجود دارد که برخی از مدل ها کیفیت و عملکرد به نسبت  بهتری دارند. شرکت بازرگانی فرا اکسون  انواع دستگاه خود پرداز را در بهترین مدل و برندها عرضه مینماید که کیفیت و عملکرد بی نظیری دارند.

قیمت دستگاه خود پرداز

قیمت دستگاه خود پرداز به مدل و همچنین نو یا کارکرده بودن آن دارد. قیمت دستگاه خود پرداز کارکرده از دستگاه نو بسیار مناسبت تر است و اگر تمایلی به پرداخت مبلغ بالایی برای خرید ندارید میتوانید خودپردازی های دست دوم و کارکرده را خریداری نمایید. شرکت بازرگانی افرا اکسون فروش دستگاه خودپرداز را با پشتیبانی قوی انجام میدهد و در صورت خراب شدن دستگاه میتوانید تعمیر  آنرا به کارشناسان شرکت بسپارید. بخش فروش دستگاه خودپرداز شرکت بازرگانی افرا اکسون آمادگی دارد تا  بهترین دستگاه ها را با قیمت بسیار مناسب به سراسر کشور عرضه نماید.

1مجموع 4 محصول
دستگاه خودپرداز Wincor 2150 usb

دستگاه خودپرداز Wincor 2150 usb

دستگاه خودپرداز wincor 2150 usb
دستگاه خودپرداز Wincor 2050

دستگاه خودپرداز Wincor 2050

دستگاه خودپرداز wincor 2050
دستگاه خودپرداز NCR 5887

دستگاه خودپرداز NCR 5887

دستگاه خودپرداز NCR 5887
دستگاه خودپرداز NCR 5886

دستگاه خودپرداز NCR 5886

دستگاه خودپرداز NCR 5886
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :