دستگاه خودپرداز

یکی از تجهیزاتی که سالیان زیادی است در سیستم بانکی کشور مورد استفاده قرار میگیرد، دستگاه خودپرداز یا همان عابربانک است. همگی ما به خوبی با دستگاه خودپرداز آشنایی داریم و کمتر کسی وجود دارد که حداقل چندین بار در هفته یا روز با این دستگاه سر و کار نداشته باشد. در گذشته و زمانی که هنوز دستگاه خودپرداز شخصی ابداع نشده بود مردم برای دریافت پول نقد و همچنین انتقال وجه به بانک ها مراجعه میکردند که همین موضوع صف های طویلی را در داخل بانک ها بوجود می آورد. با پیدایش دستگاه خودپرداز به مرور بانک ها خلوت تر شدند و دیگر خبری از آن صفهای طویل نیست. دستگاه خودپرداز همچنین انجام برخی امور بانکی را در هر ساعت از شبانه روز فراهم کرده است و هیچ محدودیتی  از لحاظ زمانی وجود ندارد. فروش دستگاه خودپرداز و فروش دستگاه atm تنها توسط شرکت هایی انجام میشود که مجوزهای لازم را از سازمان های مربوطه دریافت نموده اند. شرکت بازرگانی افرا اکسون نیز در زمینه فروش خودپرداز سالیان زیادی است که فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه به عنوان یکی از فروشندگان برتر کشور شناخته میشود.

خرید دستگاه خودپرداز و خرید دستگاه atm

برای خرید خودپرداز باید دستگاهی را انتخاب نمایید که از تعمیرپذیری آسان برخوردار باشد. دستگاه خودپرداز از دستگاه هایی است که اصطلاک بالایی دارد و مطمئنا بعد از گذشت مدتی به تعمیرات جزئی و کلی نیاز پیدا خواهد کرد و هرچه دستگاه خودپرداز شخصی تعمیرپذیر تر باشد در نتیجه تعمیرکار راحت تر میتواند آنرا تعمیر نماید. نکته ای که برای خرید دستگاه خودپرداز حتما باید به آن توجه داشته باشید همخوانی کامل آن با بستر ارتباطی بانکی کشور میباشد. دستگاه خودپرداز را باید از نوعی انتخاب کنید که با سیستم های بالادستی ارتباط خوبی را بر قرار کند. البته اگر خرید دستگاه خودپردار و خرید دستگاه atm را از شرکت های معتبر مانند شرکت بازرگانی افرا اکسون تهیه نمایید با سیستم های بالادستی ارتباط و همخوانی بسیار خوبی را برقرار خواهد کرد.

فروش دستگاه خودپرداز

انواع دستگاه خودپرداز

دستگاه خودپرداز انواع گوناگونی دارد که برای موقعیت ها و مکان های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. انواع دستگاه خودپرداز نسبت به مدل و برند نیز وجود دارد که برخی از مدل ها کیفیت و عملکرد به نسبت  بهتری دارند. شرکت بازرگانی فرا اکسون در زمینه فروش خودپرداز فعال است و انواع دستگاه خودپرداز را در بهترین مدل و برندها عرضه مینماید که کیفیت و عملکرد بی نظیری دارند.

قیمت خودپرداز و دستگاه خودپرداز شخصی

قیمت خودپرداز به مدل و همچنین نو یا کارکرده بودن آن دارد. قیمت دستگاه خودپرداز کارکرده از دستگاه نو بسیار مناسبت تر است و اگر تمایلی به پرداخت مبلغ بالایی برای خرید خودپرداز و خرید دستگاه atm ندارید میتوانید خودپردازی های دست دوم و کارکرده را خریداری نمایید. شرکت بازرگانی افرا اکسون فروش خودپرداز و فروش دستگاه atm را با پشتیبانی قوی انجام میدهد و در صورت خراب شدن دستگاه خودپرداز شخصی میتوانید تعمیر  آنرا به کارشناسان شرکت بسپارید. بخش فروش دستگاه خودپرداز شرکت بازرگانی افرا اکسون آمادگی دارد تا  بهترین دستگاه ها را با قیمت بسیار مناسب به سراسر کشور عرضه نماید.

شرکت افرا اکسون یکی از شرکت های معتبر در زمینه خرید دستگاه خودپرداز در کشور میباشد و در صورتی که به  دنبال خودپرداز با بهترین قیمت خودپرداز هستید میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

دستگاه خودپرداز که نام انگلیسی آن ATM  میباشد از پر کاربرد ترین دستگاه ها و تجهیزات برای برداشت وجه و البته انجام برخی امور بانکی میباشد. دستگاه خودپرداز یا همان عابر بانک خدمات گوناگون و متنوعی را به کاربر ارائه میدهد که از جمله این خدمات میتوان به دریافت وجه نقد، دریافت موجودی حساب، انتقال وجه به صورت کارت به کارت و یا انتقال وجه از کارت به حساب دیگر، پرداخت انواع قبوض، تغییر رمز اول و دوم کارت ، خرید شارژ و پرداخت اقساط اشاره نمود. زمانی دستگاه خودپرداز تنها در اختیار بانک ها بود و اجازه استفاده و بکارگیری شخصی از آنها داده نمیشد. امروزه و با نیاز روز افزون مردم بخصوص در مناطق شهری به دستگاه خودرپرداز (عابر بانک) باعث شده تا بانک ها اجازه استفاده از آنها را به صورت شخصی نیز صادر کنند. امروزه بسیاری از مجتمع های مسکونی و غیر مسکونی بزرگ و همچنین صنوف  متعدد را میتوان یافت که از دستگاه خودپرداز برای استفاده شخصی و یا ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود  بهره میبرند.

خرید دستگاه خودپرداز و خرید دستگاه atm چه شرایطی دارد؟

خرید خودپرداز اینگونه نیست که شما به راحتی بتوانید با پرداخت مبلغ تعیین شده برای دستگاه عابر بانک آنرا به مالکیت خود در آورید و باید شرایط خرید دستگاه خودپرداز را داشته باشید. ابتدا و قبل از هر چیز باید با فروشنده نسبت به قیمت دستگاه خودپرداز و همچنین کلیه شرایط در نظر گرفته شده به توافق اولیه برسید تا نوبت به مراحل بعدی برای خرید خودپرداز برسد. به طور مثال شما باید بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید به منظور خرید دستگاه خودپرداز نقد و یا اقساط توافقی را فروشنده حاصل نمایید. همچنین هر فروشنده ای یک سری پیش نیازها را قبل از فروش دستگاه خودپرداز و فروش دستگاه atm برای مشتری در نظر میگیرد که خریدار باید با توجه به این که آیا میتواند این پیش نیاز ها را بر آورده سازد نسبت به خرید خودپرداز  و طی مراحل بعدی اقدام نماید.

محل نصب دستگاه خودپرداز شخصی باید شرایط مناسبی داشته باشد

یکی از  مهمترین مواردی که باید برای خرید دستگاه atm مد نظر قرار دهید محل نصب دستگاه خودپرداز شخصی میباشد. هر مکانی برای نصب و راه اندازی  دستگاه خودپرداز مناسب نیست و باید مناسب ترین مکان را بدین منظور انتخاب نمایید. مکانی را برای قرار دادن عابر بانک باید در نظر بگیرید که پر تردد باشد و همچنین در فاصله ۱۰۰ متری آن دستگاه دیگری وجود نداشته باشد. برق مورد نیاز برای تامین انرژی دستگاه خودپرداز را در نظر بگیرید. هر گونه نوسانات برقی میتواند منجر به آسیب رسیدن به قطعات دستگاه خودپرداز شخصی شود. باید برق و اِرت و یو پی اس های آنلاین مناسب برای خودپرداز شخصی در نظر گرفته شود تا هر گونه قطعی برق و به طورکلی نوسانات احتمالی آسیبی به آن وارد نیاورد. ارتباط اینترنتی منطقه و محلی که قصد نصب و یا قرار دادن دستگاه خودپرداز را دارید باید پایدار و همچنین پرسرعت باشد تا اولا تراکنش موفقیت آمیز انجام شده و همچنین سرعت تراکنش نیز تا حد زیادی افزایش یابد. باید امنیت خودپرداز را در مکانی که قصد بکارگیری از عابر بانک(ATM) را دارید به خوبی تامین نمایید. استفاده از دوربین های مدار بسته آن هم در زوایای مختلف بهترین راهکار برای تامین امنیت دستگاه خودپرداز شخصی میباشد. حفاظ مناسب برای دستگاه خودپرداز شخصی تعبیه شود تا آسیبی بر اثر عوامل طبیعی و غیر طبیعی به آن وارد نشود. همچنین بهتر است دستگاه خودپرداز شخصی و حتی وجه نقدی که درون آن قرار داده میشود را بیمه کنید تا در صورت بروز سرقت و یا هر گونه آسیب احتمالی بتوانید خسارت ایجاد شده را از بیمه دریافت نمایید.

فروش دستگاه خودپرداز و فروش دستگاه atm با اخذ مدارک معتبر انجام میشود

فروش دستگاه خودپرداز همانگونه که در ابتدا نیز گفته شد به این راحتی ها نیست و باید شرایط و همچنین مدارک معتبر به فروشنده ارائه داده شود تا پس از دریافت این مدارک و بررسی آنها امکان فروش دستگاه atm و ارائه دستگاه خودپرداز شخصی فراهم شود. معمولا هر بانک و یا فروشنده ای شرایط و مدارک متفاوتی را از مشتریان درخواست میکند اما به طور کلی یک سری مدارک برای ارائه به فروشنده مورد  نیاز میباشد. از جمله این مدارک مورد نیاز برای فروش خودپرداز و فروش دستگاه atm عبارتند از :  مدارک شناسایی مانند کارت ملی و همچنین شناسنامه، اجاره نامه و یا سند مکانی که قصد نصب و قرار دادن دستگاه خودپرداز را در آن دارید، افتتاح حساب در بانک مد نظر و ارائه هر گونه مشخصات مورد نیاز، تکمیل کلیه فرم های مورد نیاز که مشخصات کاملی از خریدار را در بر میگیرد، ارائه عدم سوء پیشینه، ارائه جواز کسب در صورتی که عابر بانک در مکانی تجاری و محل کسب نصب شود، عقد قرار داد و ارائه تعهدات لازم  مانند تصمین چک، عقد قرار داد پشتیبانی با بانک و یا فروشنده دستگاه خودپرداز. فروش خودپرداز توسط شرکت افرا اکسون یکی از شرکت های معتبر و مجاز در زمینه فروش دستگاه atm و ارائه انواع عابر بانک با سابقه فعالیت طولانی انجام میشود و با یک تماس میتوانید در کوتاه ترین زمان و با بهترین هزینه عابر بانک مورد نیاز خود در هر تعداد که نیاز داشته باشید را تهیه نمایید.

قیمت دستگاه خودپرداز به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دستگاه خودپرداز یکی از مهمترین مواردی است که همواره خریدار برای  کاهش هزینه های خود مد نظر قرار میدهد. اما قیمت خودپرداز متاثر از چه عواملی هستند؟ خودپردازهایی که در شرکت های گوناگون و توسط بانک ها بفروش میرسند در برندها گوناگون و با امکانات متنوعی عرضه میشوند که در این بین برخی برندها که اولا  کیفیت بالایی دارند و ثانیا امکانات بیشتری را در اختیار کاربر و مصرف کننده قرار میدهند از قیمت بالاتری نیز برخوردار میباشند. یکی از مواردی که در کنار برند، کیفیت و امکانات تاثیر زیادی را بر روی قیمت خودپرداز گذاشته است ، نو و  کارکرده بودن دستگاه خودپرداز شخصی میباشد. برخی از خریداران برای اینکه بودجه کمی را برای خرید دستگاه atm صرف نمایند به دنبال دستگاه های کارکرده هستند که البته برای خرید دستگاه خودپرداز باید اعتبار فروشنده را مد نظر قرار دهید.

شرکت افرا اکسون انواع دستگاه های خودپرداز با برندها و امکاناتی متنوع و قطعات دستگاه خودپرداز البته با بالاترین کیفیت را بفروش میرساند و از آنجایی که همواره در راستای جلب رضایت مشتریان خود گام برداشته بهترین قیمت خودپرداز را برای کلیه محصولات خود لحاظ نموده است.

1مجموع 4 محصول
دستگاه خودپرداز NCR 5887

دستگاه خودپرداز NCR 5887

دستگاه خودپرداز NCR 5887
دستگاه خودپرداز NCR 5886

دستگاه خودپرداز NCR 5886

دستگاه خودپرداز NCR 5886
دستگاه خودپرداز Wincor Procash 2050 XE-Usb

دستگاه خودپرداز Wincor Procash 2050 XE-Usb

دستگاه خودپرداز wincor 2050
دستگاه خودپرداز Wincor Procash 2150 XE-Usb

دستگاه خودپرداز Wincor Procash 2150 XE-Usb

دستگاه خودپرداز wincor 2150 usb
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :